Tájékoztató nyelvi szoftver hozzáférésről

Tisztelt Kollégák, tisztelt Hallgatók!

A TAMOP 4.1.2.D projekt keretében ingyenes hozzáférést biztosítunk az érdeklődő kollégáknak és hallgatóknak a Tell Me More nevű nyelvi szoftverhez.

A program az alábbi nyelveken elérhető: brit angol, amerikai angol, német, olasz, francia, holland, spanyol és kínai.

A program az uniós követelményeknek megfelelő nyelvi kompetenciák fejlesztésével segíti a nyelvtanulókat. A fent említett nyelvek valamennyi tudásszintjén kínál tanulási, fejlesztési és rendszerezési lehetőségeket.

Minden felhasználónak ajánljuk, aki szeretné nyelvtudását fejleszteni. A regisztrációt követően egy évig érhető el a felület a nyelvtanulók számára.

Kérem, hogy a szoftver hozzáféréséhez, az alábbi linken legyen kedves beregisztrálni:

Jó nyelvtanulást kívánok valamennyi kedves kollégának:

Győr, 2014. február 10.

Dr. Csendes Ferenc
Egyetemi docens
INOK igazgató

Beszélgess Velem! - A csodák logikája 2019. október 21. 17:00 - 19:00
Munkaszüneti nap 2019. október 23.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2019. október 25. - 2019. október 26.
Szenátusi Ülés 2019. október 28. 14:00 - 16:00