Nemzetközi tanulmányok és Turizmus-vendéglátás Thaiföldön

A Széchenyi István Egyetem nemzetköziesítési stratégiájához kapcsolódóan az Apáczai Csere János Kar dékánhelyettese Prof. Dr. Ablonczy Mihályka Lívia és a Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar nemzetközi dékánhelyettese Dr. Happ Éva Thaiföldön a Prince of Songkla University Phuketi Campusán járt.

Az Erasmus+ program keretein belül megvalósult utazás alatt tárgyalásokat folytattak a Nemzetközi tanulmányok és Turizmus-vendéglátás szakhoz kapcsolódó hallgatói, oktatói és munkatársi mobilitásokról, nemzetközi együttműködési lehetőségekről, közös kutatásokról. A thaiföldi Egyetem saját Karokkal rendelkezik az említett szakokhoz kapcsolódóan, így szívesen fogadták a győri Egyetem együttműködési ajánlatát.

A tárgyalásokat követően az egyetemi campus megtekintése következett, ahol bemutatták a szakokhoz kapcsolódó infrastruktúrát.

A sikeres nemzetközi kapcsolatfelvételt követően, a két egyetem közösen pályázik a következő évre Erasmus+ ösztöndíj lehetőségre és így lehetőség nyílhat Nemzetközi tanulmányok és Turizmus-vendéglátás szakos hallgatók féléves ösztöndíjas csereprogramjára, illetve oktatói mobilitások is megvalósulhatnak az angol nyelvű programok keretében.

Munkaszüneti nap 2018. október 22.
Munkaszüneti nap 2018. október 23.
Elektronikus ZH nap 2018. október 24.
MÉK Ünnepi Szenátusi Ülés 2018. október 25. 10:00 - 11:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. október 26. 00:00 - 2018. október 27. 23:00