Kutatási katalógust adott ki a győri egyetem

(Magyar Távirati Iroda, 2010. július 2.)

Kutatási katalógust adott ki a győri Széchenyi István Egyetem; a százoldalas kiadvány célja, hogy bemutassák az intézményben folyó, a nagyközönség számára egyébként szinte láthatatlan háttérmunkákat.
A kiadvány pénteki győri bemutatóján elhangzott: a Széchenyi István Egyetem más oktatási intézményekkel és vállalkozások sorával is együttműködik; a nagyközönség mellett e partnereinek szeretne tájékoztatást adni szerteágazó kutatási tevékenységéről.

Dőry Tibor, az intézmény tudásközpontjának vezetője az MTI-nek elmondta: háromezer példányban nyomtatták ki az európai uniós pályázati pénzből finanszírozott füzetet, és hamarosan angol nyelvű változata is megjelenik. Nemsokára az interneten is elérhetővé válik a katalógus, és rendszeresen frissítik majd.

MÉK nyílt nap 2020. január 24. 10:00 - 16:00
MÉK Gazdász Bál 2020. január 25.
Szenátusi Ülés 2020. január 27. 14:00 - 16:00