Kutatási katalógust adott ki a győri egyetem

(Magyar Távirati Iroda, 2010. július 2.)

Kutatási katalógust adott ki a győri Széchenyi István Egyetem; a százoldalas kiadvány célja, hogy bemutassák az intézményben folyó, a nagyközönség számára egyébként szinte láthatatlan háttérmunkákat.
A kiadvány pénteki győri bemutatóján elhangzott: a Széchenyi István Egyetem más oktatási intézményekkel és vállalkozások sorával is együttműködik; a nagyközönség mellett e partnereinek szeretne tájékoztatást adni szerteágazó kutatási tevékenységéről.

Dőry Tibor, az intézmény tudásközpontjának vezetője az MTI-nek elmondta: háromezer példányban nyomtatták ki az európai uniós pályázati pénzből finanszírozott füzetet, és hamarosan angol nyelvű változata is megjelenik. Nemsokára az interneten is elérhetővé válik a katalógus, és rendszeresen frissítik majd.

Bejelentkezés a 2020/21-es tanév I. 2020. augusztus 18. 06:00 - 2020. augusztus 29. 23:55
Munkaszüneti nap 2020. augusztus 20.
Tantárgyválasztási időszak 2020. augusztus 24. - 2020. augusztus 29.