Idén már a 100. gyakornok folytatja pályafutását munkatársként az Audi Hungariánál

Kitűnő perspektívát kínál az Audi Hungaria Motor Kft. az egyetemi végzősöknek: ebben az évben már a 100. gyakornok folytatja új munkatársként pályafutását a vállalatnál. Molnár Olivér, a Széchenyi István Egyetem járműmérnöki szakán szerzett diplomát, és a vállalat Kísérleti Motorgyártó Központ Projektkoordináció/ Motorépítés területén try-out mérnökként helyezkedett el.

„Örülök, hogy immár a 100. gyakornokot üdvözölhetjük Audis munkatársként a vállalatunknál. Ez utánpótlás-programunk sikerének bizonyítéka” – mondta Dr. Knáb Erzsébet, az Audi Hungaria személyügyekért felelős ügyvezető igazgatója. „A tehetséges egyetemi és főiskolai hallgatók gyakorlatuk alatt széles betekintést nyerhetnek vállalatunk működésébe, amelyet a diploma megszerzése után munkatársként is kamatoztathatnak. Az Audi Hungaria, mint Magyarország legvonzóbb munkaadója számos fejlődési lehetőséggel és vonzó keretfeltételekkel várja őket.”

Évente több mint 600 gyakornok gazdagítja tudását gyakorlati tapasztalatokkal – ebből mintegy 60 fő külföldi hallgató - az Audi Hungaria különböző területein. Különösen keresettek a műszaki, gazdasági és logisztika szakos nappali tagozatos hallgatók, pályázni német nyelvismerettel és legalább négy lezárt szemeszterrel lehet.

A vállalatot pályakezdők és tapasztalt munkavállalók ebben az évben immáron hatodszor választották Magyarország „Legvonzóbb Munkáltatójának“.

Munkaszüneti nap 2018. október 22.
Munkaszüneti nap 2018. október 23.
Elektronikus ZH nap 2018. október 24.
MÉK Ünnepi Szenátusi Ülés 2018. október 25. 10:00 - 11:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. október 26. 00:00 - 2018. október 27. 23:00