Idén már a 100. gyakornok folytatja pályafutását munkatársként az Audi Hungariánál

Kitűnő perspektívát kínál az Audi Hungaria Motor Kft. az egyetemi végzősöknek: ebben az évben már a 100. gyakornok folytatja új munkatársként pályafutását a vállalatnál. Molnár Olivér, a Széchenyi István Egyetem járműmérnöki szakán szerzett diplomát, és a vállalat Kísérleti Motorgyártó Központ Projektkoordináció/ Motorépítés területén try-out mérnökként helyezkedett el.

„Örülök, hogy immár a 100. gyakornokot üdvözölhetjük Audis munkatársként a vállalatunknál. Ez utánpótlás-programunk sikerének bizonyítéka” – mondta Dr. Knáb Erzsébet, az Audi Hungaria személyügyekért felelős ügyvezető igazgatója. „A tehetséges egyetemi és főiskolai hallgatók gyakorlatuk alatt széles betekintést nyerhetnek vállalatunk működésébe, amelyet a diploma megszerzése után munkatársként is kamatoztathatnak. Az Audi Hungaria, mint Magyarország legvonzóbb munkaadója számos fejlődési lehetőséggel és vonzó keretfeltételekkel várja őket.”

Évente több mint 600 gyakornok gazdagítja tudását gyakorlati tapasztalatokkal – ebből mintegy 60 fő külföldi hallgató - az Audi Hungaria különböző területein. Különösen keresettek a műszaki, gazdasági és logisztika szakos nappali tagozatos hallgatók, pályázni német nyelvismerettel és legalább négy lezárt szemeszterrel lehet.

A vállalatot pályakezdők és tapasztalt munkavállalók ebben az évben immáron hatodszor választották Magyarország „Legvonzóbb Munkáltatójának“.

Jézus élete - Beszélgetős estek 2019. február 18. 19:00 - 21:00
Beszélgess Velem! - Adat=biztonság? 2019. február 19. 17:00 - 19:00
Hallgatói klubkoncert 2019. február 20. 19:00 - 23:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontjai 2019. február 22. 13:30 - 2019. február 23. 18:30