Világszínvonalú tudást kapnak az új MBA-képzés hallgatói

A Széchenyi István Egyetemen szeptemberben indul az angol nyelvű Master of Business Administration (MBA) képzés, amelynek különlegessége, hogy akik elvégzik, nemcsak a győri, hanem a University of Rhode Island egyetem oklevelét is megkapják. Erről a hírről az amerikai, kingstoni székhelyű intézmény a napokban terjedelmes sajtóanyagban számolt be honlapján. Az írásban szerepel, hogy ez az egyetlen MBA-program Közép-Európában, amely a legnevesebbnek tekintett AACSB felsőoktatási minősítő szervezet akkreditációjával rendelkezik. Erre a tényre a Széchenyi István Egyetem különösen büszke, már csak azért is, mert a világban futó mintegy 15 ezer MBA-képzésnek is csupán az 5 százalékát akkreditálta az AACSB.

A University of Rhode Island honlapján megjelent sajtóanyag ITT érhető el.

Alkotóhét 2020. szeptember 21. - 2020. szeptember 26.
Elektronikus ZH nap 2020. szeptember 24.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2020. szeptember 25. - 2020. szeptember 26.
Szenátusi Ülés 2020. szeptember 28. 14:00 - 16:00
Levelező tagozat óráinak időpontja 2020. október 2. - 2020. október 3.