Válságkezelés, kockázatmenedzsment és fenntarthatóság az Üzleti SZEmlében

Üzleti SZEmle néven új szolgáltatás érhető el a Széchenyi István Egyetem (SZE) honlapján: az intézmény oktatói-kutatói olyan gazdasági témájú publikációk rövid összefoglalóit készítik el, amelyek hasznosak lehetnek a vállalkozók, az üzleti döntéshozók és a fejlesztő munkakörökben dolgozó szakemberek számára.

2020. augusztus 17. – SZEhírek

Az aloldalra a napokban újabb anyagok kerültek fel. Az érdeklődők olvashatnak többek között arról, hogy a koronavírus hogyan hat a vállalatok pénzügyi teljesítményére, illetve a romániai vállalatokra, Japán miként támaszkodik az automatizációra a válság elleni küzdelemben, valamint hogy a járvány okozta lélektani krízisnek milyen kezelési megoldásai lehetnek. Szó esik emellett például az agilis kockázatmenedzsmentről, a „reagálás – kilábalás – növekedés” válságkezelő vezetői stratégiáról, az összeomlott ellátási láncokról, az innováció jelenlegi szerepéről vagy a hazai fesztiválok gazdasági hatásairól, a klímavédelmi célokról vagy a fenntarthatóság jegyében fogant váltáskezelésről is.

Alkotóhét 2020. szeptember 21. - 2020. szeptember 26.
Elektronikus ZH nap 2020. szeptember 24.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2020. szeptember 25. - 2020. szeptember 26.
Szenátusi Ülés 2020. szeptember 28. 14:00 - 16:00
Levelező tagozat óráinak időpontja 2020. október 2. - 2020. október 3.