Győri Filharmonikus Zenekar - Farsangi koncert

Győri Filharmonikus Zenekar - Farsangi koncert

Tisztelt Oktatók!
Tisztelt Munkatársak!

A Győri Filharmonikus Zenekar ismételten előadást tart Egyetemünkön, melyre sok szeretettel várjuk Önöket.  A jegyvásárlás regisztrációhoz kötött­*, amit az alábbi linken érnek el:

• A koncert helyszíne: Széchenyi István Egyetem, Aula
  • A koncert időpontja: 2016. február 3. szerda, 22:00

Jegyértékesítés az Alumni Karrier és Információs Központban (AKIK), mindösszesen 2.000 Ft-ért! (alkalmazotti kártyával)

• Vezényel: Berkes Kálmán
  • Műsor: Farsang idején egy oldott, sok humorral, vidámsággal fűszerezett kellemes estére várja a zenebarátokat a Győri Filharmonikus Zenekar és Berkes Kálmán művészeti vezető.

*Az aula befogadóképessége (300 fő) miatt maximum plusz egy vendég regisztrálható egy egyetemi kártyához.

A tavaszi előadáshoz hasonlóan az idei koncert is kötetlen formában kerül megrendezésre. Megjelenés kényelmes öltözetben javasolt, ülőhelyek csak korlátozott számban lesznek biztosítva.

Várjuk Önöket sok szeretettel.

XIII. Regionális Állásbörze 2018. november 13.
Vörös Tünde PHD értekezésének műhelyvitája 2018. november 13. 10:00 - 13:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. november 16. 00:00 - 2018. november 17. 23:00