Az új építész műterem ünnepélyes átadása

Image

Befejeződött a Széchenyi István Egyetem infrastrukturális feltételeink javítása, a meglévő, használaton kívüli kompresszorház átalakításával, gyakorlatorientált oktatóhelyek kialakítása, valamint az Egyetem belső informatikai, Campuson belüli hálózatának bővítése tartalmú projekt.  Ennek alkalmából, 2008. május 21-én ünnepélyes átadást tartottak az Egyetem új építész műtermének épületében.

Az átadási ünnepséget dr. Szekeres Tamás, a Széchenyi István Egyetem rektora nyitotta meg, majd Létray Zoltán egyetemi docens, az informatikai komponens vezetője ismertette, milyen informatikai fejlesztések valósultak meg a projekt keretében. Bodrossy Attila tervező, beszédében röviden összefoglalta, milyen változtatásokat hajtottak végre az épületen, milyen funkciói vannak, és kiemelte ezek korszerű képzésben betöltött szerepét.

Lipi László, az Egyetem Műszaki Osztályának vezetője, az építész műterem beruházás projektmenedzsere számolt be a beruházás támogatási rendszeréről, a kivitelezés főbb adatairól.

Papp Eszter az Egyetem építész hallgatója örömét fejezte ki, hogy megvalósult ez a beruházás, és a külföldön tapasztaltakhoz hasonlóan, ezentúl a győri Egyetemen is lehetőségük lesz a hallgatóknak a nap bármely szakában tervezőmunkájukat végezni.

Nyári ügyeleti rend 2019. július 29. 00:00 - 2019. augusztus 20. 23:00
WAKO utánpótlás Kick-box Európa-bajnokság 2019. augusztus 24. - 2019. szeptember 1.
Szenátusi Ülés 2019. augusztus 26. 14:00 - 16:00
Bejelentkezés a 2019/20-as tanév I. félévére 2019. augusztus 28. 06:00 - 2019. szeptember 7. 23:55