2/2015. sz. gazdasági vezetői körlevél-irodaszer-nyomtatvány beszerzési tilalom

2/2015. sz. gazdasági vezetői körlevél

irodaszer-nyomtatvány beszerzési tilalom a saját hatáskörű közbeszerzési eljárás lefolytatásáig

Tájékoztatjuk az Egyetem dolgozóit, hogy irodaszer beszerzés vonatkozásában a Rába-Piérttel 2014-ben kötött keretszerződés az egy éves határidő lejárta előtt lejárt, mivel a szerződés keretösszege kimerült 2014. decemberében. A központosított közbeszerzési rendszerben (KEF portál) jelenleg nincsen jogszerű beszerzési lehetőség irodaszer vonatkozásában, ezért saját hatáskörű közbeszerzési eljárást kell lebonyolítani. Az eljárás eredményes lefolytatásáig (várhatóan február eleje) az Egyetemen beszerzési tilalom áll fent irodaszer beszerzésre.

A korlátozás a pályázati forrásból finanszírozott  irodaszer-nyomtatvány beszerzéseket nem érinti a beszerzésekre vonatkozó keretszerződésben meghatározott keret kimerüléséig.

A körlevél ide kattintva pdf formátumban letölthető.

Győr, 2015. január 8.

Dr. Földesi Péter Dr. Filep Bálint
rektor kancellár
Papatyi Csaba
gazdasági vezető

XIII. Regionális Állásbörze 2018. november 13.
Vörös Tünde PHD értekezésének műhelyvitája 2018. november 13. 10:00 - 13:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. november 16. 00:00 - 2018. november 17. 23:00