SZEngine Motorfejlesztő Csapat a Formula Student Hungary-n

A motorok felbőgtek a gönyűi kikötőben. Ez csakis egy valamit jelenthet. Elérkezett augusztus utolsó előtti hosszú hétvégéje. Megérkeztek a világ minden részéről a Formula Student legkiválóbb csapatai, és beindult az idei Formula Student Hungary.

A lendületes négy napot a SZEngine kiállítóként kísérte végig. A tavalyi évhez képest, mikor még csak alkatrészek tömkelegét tudták bemutatni a csapatoknak, mostanra egy komplett, összeszerelt, kész koncepciójú motort láthatott minden érdeklődő. Figyelmesen végig mérték a motor minden egyes részletét, majd ezt követően gratulációjukat fejezték ki, mely most egy új lendületet adott a csapatnak.

Nagy örömükre rengetek szponzoruk is megtisztelte őket, és elfogadták meghívásukat. Elmondták, hogy az eddig elért teljesítménnyel igen elégedettek, ugyanakkor mindannyian bevallották, hogy alig várják a folytatást, mikor egy SZEngine motor hajtotta FS versenyautó végig robog a gönyűi aszfalton.

Munkaszüneti nap 2018. augusztus 20.
Bejelentkezés a 2017/18. tanév I. félévére 2018. augusztus 24. 06:00 - 2018. szeptember 1. 23:00
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév I. félévére 2018. augusztus 27. - 2018. szeptember 1.
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 26.