SZEngine Motorfejlesztő Csapat a Formula Student Hungary-n

A motorok felbőgtek a gönyűi kikötőben. Ez csakis egy valamit jelenthet. Elérkezett augusztus utolsó előtti hosszú hétvégéje. Megérkeztek a világ minden részéről a Formula Student legkiválóbb csapatai, és beindult az idei Formula Student Hungary.

A lendületes négy napot a SZEngine kiállítóként kísérte végig. A tavalyi évhez képest, mikor még csak alkatrészek tömkelegét tudták bemutatni a csapatoknak, mostanra egy komplett, összeszerelt, kész koncepciójú motort láthatott minden érdeklődő. Figyelmesen végig mérték a motor minden egyes részletét, majd ezt követően gratulációjukat fejezték ki, mely most egy új lendületet adott a csapatnak.

Nagy örömükre rengetek szponzoruk is megtisztelte őket, és elfogadták meghívásukat. Elmondták, hogy az eddig elért teljesítménnyel igen elégedettek, ugyanakkor mindannyian bevallották, hogy alig várják a folytatást, mikor egy SZEngine motor hajtotta FS versenyautó végig robog a gönyűi aszfalton.

Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
TMDK képzés - Dolgozat formázása 2017. október 25. 17:00 - 18:30
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.