SZE Napok közel száz programmal

(forrás: www.kisalfold.hu, 2009.03.25.)

A Széchenyi István Egyetem életében is van pár nap, ami másról szól, mint a folyamatos tanulás. Az immár hagyományosnak mondható SZE Napok rendezvénysorozat március 29-én kezdődik és április 1-ig tart. A város több Kulturális Intézményével és a Győri Tavaszi Fesztivállal összekapcsolódva.

Március 29-én, vasárnap kezdődik a rendezvénysorozat a Campus Kupa autós ügyességi- és szlalom-versennyel, amelynek sztárvendége Kőváry Barna kommentátor lesz. Egésznap látható lesz a Mega Modell, Veterán autó bemutató. Este egy őrületes Edda koncerttel, majd hajnalig tartó retro partyval indul a buli az Egyetem Aulájában.
Március 30.-április 1. között napközben érdekes programokkal várjuk az érdeklődőket, lesz egészségügyi illetve kézműves sátor, rekeszépítés, kalózlétra, rodeóbika, sportprogramok (foci, baseball, püspökerdő futás, íjászat, aerobic), stb.
Késő délután a kulturális programoké lesz a főszerep, hétfőn fellép Bödőcs Tibor és Kőhalmi Zoltán, kedden Vujity Tvrtko tart élménybeszámolót, eljön Frei Tamás is egy közönségtalálkozó erejéig, Valami Amerika 2 filmvetítés és beszélgetés a színészekkel, valamint az egyetemi színjátszókör előadását lehet megtekinteni.
Akik pedig inkább az esti programokat keresik, ők sem fognak unatkozni, hiszen mindennapot egy sztárvendéggel tarkított fergeteges bulival zárunk. A meghívott sztárok között lesz Peat Jr., valamint Erős vs. Spigiboy dj-ék és a Supernem együttes.
A teljes rendezvényre diákigazolvánnyal vagy Győr kártyával a karszalag igen kedvezményesen, 14.500 ft. helyett most csak 3.500 ft-ért megvásárolható!!!
Bővebb információk a programokkal kapcsolatban az egyetem honlapján.

Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) 2017. július 23. - 2017. július 30.
Nyári ügyeleti rend 2017. július 27. 00:00 - 2017. augusztus 20. 23:00
Munkaszüneti nap 2017. augusztus 20. 00:00 - 23:55