Rektorok és dékánok tanácskoznak Győrött

(www.kisalfold.hu  2008.02.13.)

A Magyar Rektori Konferencia Műszaki Tudományok Bizottsága 2008. február 13-án, szerdán 10 órától, Győrött tartja soron következő konferenciáját. A program helyszíne a Széchenyi István Egyetem Hangversenyterme (egykori zsinagóga, 9025 Győr, Kossuth u. 5.).

A műszaki képzést folytató intézmények vezető képviselői dr. Szekeres Tamás, a győri egyetem rektorának köszöntője után dr. Manherz Károly felsőoktatási szakállamtitkár aktuális kérdésekről tartandó előadását hallgatják meg, majd vita következik.

A győri mérnökképzésről, a térségi gazdasággal kialakított kapcsolatáról, munkaerőpiaci helyzetéről dr. Kóczy T. László, a Műszaki Tudományi Kar dékánja tájékoztatja az egyetemek vezetőit, majd a vendégeknek a campuson bemutatják a mérnökképzés folyamatosan megújuló széchenyis laboratóriumait.

A szakbizottság győri ülése dr. Kövesi János elnök programértékelésével - várhatóan késő délután - fejeződik be.

Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
TMDK képzés - Dolgozat formázása 2017. október 25. 17:00 - 18:30
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.