Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdaságtudományi Szekció - Meghívó

A Széchenyi István Egyetem vezetése és munkatársai nevében tisztelettel meghívjuk az Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdaságtudományi Szekció megnyitó ünnepségére.

Időpont: 2017. április 6., 10.00-11.30.

Helyszín: Széchenyi István Egyetem Campus, D1 előadó (9026 Győr, Egyetem tér 1.)

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács az Emberi Erőforrások Minisztériummal és a Magyar Tudományos Akadémia fővédnökségével kétévente hirdeti meg a tizenhat tudományterületet érintő Országos Tudományos Diákköri Konferenciát, amely az ország legnagyobb tudományos hallgatói rendezvénye. Célja a tehetséges alkotó fiatalok színvonalas bemutatkozási lehetősége, a tanár-diák kapcsolatok erősítése, a diáktudományos tevékenység országos nyilvánossága és elismerése.

A rendezvénysorozat meghatározó esemény a szekciókat befogadó felsőoktatási intézmények – így a Széchenyi István Egyetem ‒ számára is. Nagy örömünkre szolgál, hogy több mint ezer pályázó hallgatót, továbbá konzulenseket, bírálókat és szponzorokat köszönthetünk.

A XXXIII. OTDK konferenciasorozat négy szekcióját Egyetemünk rendezi meg 2017. március-áprilisban. Ezek az alábbiak:

• Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szekció: 2017. március 23-25.
  • Testnevelés- és Sporttudományi Szekció: 2017. március 23-25.
  • Agrártudományi Szekció: 2017. április 5-7.
  • Közgazdaságtudományi Szekció: 2017. április 6-8.

Nagy örömünkre szolgálna, ha a széles társadalmi összefogás képviselőjeként Önt is a vendégeink között köszönthetnénk.

A meghívó letölthető PDF formátumban.

Megtisztelő megjelenésében bízva, üdvözlettel

Győr, 2017. március 30.

Dr. Papp Ilona                                                                   Dr. Földesi Péter

dékán, ügyvezető elnök                                                                    rektor

Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
TMDK képzés - Dolgozat formázása 2017. október 25. 17:00 - 18:30
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.