Országos Tudományos Diákköri Konferencia Agrártudományi Szekció - Meghívó

A Széchenyi István Egyetem vezetése és munkatársai nevében tisztelettel meghívjuk az Országos Tudományos Diákköri Konferencia Agrártudományi Szekció megnyitó ünnepségére.

Időpont: 2017. április 5., 10.00-11.00.

Helyszín: Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar, B épület Aula (Mosonmagyaróvár, Vár tér 2.)

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács az Emberi Erőforrások Minisztériummal és a Magyar Tudományos Akadémia fővédnökségével kétévente hirdeti meg a tizenhat tudományterületet érintő Országos Tudományos Diákköri Konferenciát, amely az ország legnagyobb tudományos hallgatói rendezvénye. Célja a tehetséges alkotó fiatalok színvonalas bemutatkozási lehetősége, a tanár-diák kapcsolatok erősítése, a diáktudományos tevékenység országos nyilvánossága és elismerése.

A rendezvénysorozat meghatározó esemény a szekciókat befogadó felsőoktatási intézmények – így a Széchenyi István Egyetem ‒ számára is. Nagy örömünkre szolgál, hogy több mint ezer pályázó hallgatót, továbbá konzulenseket, bírálókat és szponzorokat köszönthetünk.

A XXXIII. OTDK konferenciasorozat négy szekcióját Egyetemünk rendezi meg 2017. március-áprilisban. Ezek az alábbiak:

• Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szekció: 2017. március 23-25.
  • Testnevelés- és Sporttudományi Szekció: 2017. március 23-25.
  • Agrártudományi Szekció: 2017. április 5-7.
  • Közgazdaságtudományi Szekció: 2017. április 6-8.

Nagy örömünkre szolgálna, ha a széles társadalmi összefogás képviselőjeként Önt is a vendégeink között köszönthetnénk.

A meghívó letölthető PDF formátumban.

Megtisztelő megjelenésében bízva, üdvözlettel

Győr, 2017. március 30.

Dr. Kovács Attila József                                                                  Dr. Földesi Péter

ügyvezető elnök                                                                                rektor

Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
TMDK képzés - Dolgozat formázása 2017. október 25. 17:00 - 18:30
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.
Szenátusi ülés 2017. október 30. 14:00 - 16:00