Nemzetközi tanulmányok és Turizmus-vendéglátás Thaiföldön

A Széchenyi István Egyetem nemzetköziesítési stratégiájához kapcsolódóan az Apáczai Csere János Kar dékánhelyettese Prof. Dr. Ablonczy Mihályka Lívia és a Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar nemzetközi dékánhelyettese Dr. Happ Éva Thaiföldön a Prince of Songkla University Phuketi Campusán járt.

Az Erasmus+ program keretein belül megvalósult utazás alatt tárgyalásokat folytattak a Nemzetközi tanulmányok és Turizmus-vendéglátás szakhoz kapcsolódó hallgatói, oktatói és munkatársi mobilitásokról, nemzetközi együttműködési lehetőségekről, közös kutatásokról. A thaiföldi Egyetem saját Karokkal rendelkezik az említett szakokhoz kapcsolódóan, így szívesen fogadták a győri Egyetem együttműködési ajánlatát.

A tárgyalásokat követően az egyetemi campus megtekintése következett, ahol bemutatták a szakokhoz kapcsolódó infrastruktúrát.

A sikeres nemzetközi kapcsolatfelvételt követően, a két egyetem közösen pályázik a következő évre Erasmus+ ösztöndíj lehetőségre és így lehetőség nyílhat Nemzetközi tanulmányok és Turizmus-vendéglátás szakos hallgatók féléves ösztöndíjas csereprogramjára, illetve oktatói mobilitások is megvalósulhatnak az angol nyelvű programok keretében.

57. IALB Nemzetközi Konferencia 2018. június 17. 00:00 - 2018. június 21. 23:00
Nyári záróvizsga időszak 2018. június 20. 00:00 - 2018. június 29. 01:00
Diplomaátadó ünnepély-MUK 2018. június 23. 14:00 - 16:00
Szenátusi ülés 2018. június 25. 14:00 - 16:00
Diplomaátadó ünnepély-MÉK 2018. június 29.