Mobil ENSZ-Akadémia a Széchenyi István Egyetemen

Egyetemünk 2011. február 23-án a Magyar ENSZ Társasággal (MENSZT) való közös szervezésben Mobil ENSZ-Akadémiát rendez, melyre tisztelettel hívunk minden kedves érdeklődőt.

Az esemény célja kettős: egyrészt a Magyar ENSZ Társaságot, a világszervezet céljaival és tevékenységével kapcsolatos információ-disszeminációs tevékenységében kívánjuk támogatni, másrészt pedig az ENSZ Academic Impact (UNAI) programjához való csatlakozásunkat, az abban való részvétel és közös munka lehetőségét szeretnénk a megjelentek elé tárni.

Az ENSZ-Akadémia a MENSZT háromévenként ismétlődő előadássorozata. Az idei esztendőben a törekvés a mobilitás formájában valósul meg, a Budapesti Corvinus Egyetemen tartott nyitókonferencia után - tematizált programtervek alapján - a nem fővárosi egyetemeknek is lehetőségük van vendégül látni a rendezvényt. A Széchenyi István Egyetem a tudásalapú társadalom gondolatköréhez kapcsolódó előadásokkal és szakértőkkel készül, a részletes programterv ITT olvasható.

Munkaszüneti nap 2018. augusztus 20.
Bejelentkezés a 2017/18. tanév I. félévére 2018. augusztus 24. 06:00 - 2018. szeptember 1. 23:00
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév I. félévére 2018. augusztus 27. - 2018. szeptember 1.
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 26.