Mestertanár aranyéremben részesült Dr. Smuk Péter

Nagy örömmel és büszkeséggel értesültünk róla, hogy az Országos Tudományos Diákköri Tanács kiemelkedő témavezetői és tudományos diákköri szervezői munkájáért Mestertanár Aranyérmet adományozott Dr. Smuk Péter, tanszékvezető egyetemi docens, a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karának oktatója részére.

Dr. Smuk Péter oktatóként és témavezetőként számos hallgatót készítette fel a helyi, illetve országos Tudományos Diákköri Konferenciákon való megmérettetésre. Felügyelete mellett hallgatók sora térhetett értékes díjakkal haza a tudományos versenyekről. A Kari Tudományos Diákköri Tanács elnökeként hosszú éveken át vállalt aktív szerepet a hallgatói tudományos élet szervezésében, a helyi és országos TDK fordulók előkészítésében és lebonyolításában.

A most kapott elismerés méltóképpen fejezi ki Smuk Péter értékes tudományszervezői tevékenységét. A Mestertanár Aranyérmek átadására 2013. november 18-án kerül sor hagyományosan a Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében. A díjhoz gratulálunk, további sikeres tudományos életpályát és még számos lelkes TDK dolgozatíró hallgatót kívánunk!

Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
TMDK képzés - Dolgozat formázása 2017. október 25. 17:00 - 18:30
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.