Megújult az egyetemi öregdiák magazin

(Kisalföld, Győr-Moson-Sopron megyei napilap, 2010. június 30., Hancz Gábor)

Küllemében megújult a Széchenyi István Egyetem öregdiákoknak szóló lapja, a Széchenyi Alumni Magazin, amelyet kedden mutattak be Győrött.

A címlapon dr. Mezey Barna, a budapesti Eötvös Loránd Tudományegyetem augusztusban hivatalba lépő rektora látható, aki a kilencvenes évek közepén részt vett a győri jogászképzés újraindításában. Rajta kívül az intézmény több egykori, sikeres karriert befutó diákja – Szemerey Loránd, a Szemerey Transport Zrt. vezérigazgatója, Fűke Géza, a Győri Filharmonikus Zenekar igazgatója, és Szammer István, a Kisalföldet is kiadó Lapcom Kft. ügyvezető igazgatója – beszélt hallgatói emlékeiről a sajtótájékoztatón.

- A negyedévente megjelenő magazin célja, hogy összehozza és megerősítse a volt és jelenlegi széchenyis hallgatók közösségét – hangoztatta dr. Szekeres Tamás rektor. (Az alumni a latin alumnus – valamilyen iskolát végzett – többes számú alakja, s a világ számos pontján a felsőoktatási intézmények öregdiákjait jelölik vele.)

Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. február 23. 00:00 - 2018. február 24. 01:00
MÉK Szalagavató 2018. február 24. 19:00 - 23:00
Nemzetközi Ösztöndíjas Tájékoztató előadás 2018. február 26. 10:00 - 11:00