Megújult az egyetemi öregdiák magazin

(Kisalföld, Győr-Moson-Sopron megyei napilap, 2010. június 30., Hancz Gábor)

Küllemében megújult a Széchenyi István Egyetem öregdiákoknak szóló lapja, a Széchenyi Alumni Magazin, amelyet kedden mutattak be Győrött.

A címlapon dr. Mezey Barna, a budapesti Eötvös Loránd Tudományegyetem augusztusban hivatalba lépő rektora látható, aki a kilencvenes évek közepén részt vett a győri jogászképzés újraindításában. Rajta kívül az intézmény több egykori, sikeres karriert befutó diákja – Szemerey Loránd, a Szemerey Transport Zrt. vezérigazgatója, Fűke Géza, a Győri Filharmonikus Zenekar igazgatója, és Szammer István, a Kisalföldet is kiadó Lapcom Kft. ügyvezető igazgatója – beszélt hallgatói emlékeiről a sajtótájékoztatón.

- A negyedévente megjelenő magazin célja, hogy összehozza és megerősítse a volt és jelenlegi széchenyis hallgatók közösségét – hangoztatta dr. Szekeres Tamás rektor. (Az alumni a latin alumnus – valamilyen iskolát végzett – többes számú alakja, s a világ számos pontján a felsőoktatási intézmények öregdiákjait jelölik vele.)

Parkolási rendszer változása

EYOF 2017

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Kurzuskiírási időszak 2017. március 20. 00:00 - 2017. április 7. 23:00
OTDK Testnevelés-és Sporttudományi Szekció 2017. március 23. - 2017. március 25.
Levelezős konzultációs hétvége 2017. március 24. 08:00 - 2017. március 25. 18:00