Kutatási katalógust adott ki a győri egyetem

(Magyar Távirati Iroda, 2010. július 2.)

Kutatási katalógust adott ki a győri Széchenyi István Egyetem; a százoldalas kiadvány célja, hogy bemutassák az intézményben folyó, a nagyközönség számára egyébként szinte láthatatlan háttérmunkákat.
A kiadvány pénteki győri bemutatóján elhangzott: a Széchenyi István Egyetem más oktatási intézményekkel és vállalkozások sorával is együttműködik; a nagyközönség mellett e partnereinek szeretne tájékoztatást adni szerteágazó kutatási tevékenységéről.

Dőry Tibor, az intézmény tudásközpontjának vezetője az MTI-nek elmondta: háromezer példányban nyomtatták ki az európai uniós pályázati pénzből finanszírozott füzetet, és hamarosan angol nyelvű változata is megjelenik. Nemsokára az interneten is elérhetővé válik a katalógus, és rendszeresen frissítik majd.

Téli ünnepi nyitvatartási rend 2017. december 23. - 2018. január 1.
Munkaszüneti nap 2017. december 25. - 2017. december 26.