Kitüntetéseket vehettek át a Széchenyi István Egyetem Járműipari Kutató Központ kutatóprofesszorai

Bokor József, akadémikus, egyetemi tanár, a Széchenyi István Egyetem kutatóprofesszora, a Járműipari Kutató Központ igazgatója a Magyar Érdemrend Középkeresztje kitüntetésben részesült a rendszer- és irányításelmélet területén végzett, nemzetközi szinten is kiemelkedő kutatási eredményei, valamint oktató- és tudományszervező tevékenységéért. A díjat a felterjesztő Pálinkás József, az MTA elnöke adta át.

Palkovics László, akadémikus, egyetemi tanár, a Széchenyi István Egyetem kutatóprofesszora, a Járműipari Kutató Központ stratégiai vezetője, a Magyar Érdemrend Tisztikeresztje polgári tagozat kitüntetést vehette át Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter javaslata alapján a járműiparban elért kiemelkedő kutatási eredményei, valamint példaértékű iskolateremtő tevékenységének elismeréseként.

Bányász Csilla, a műszaki tudomány kandidátusa, a Széchenyi István Egyetem Járműipari Kutató Központ tudományos főmunkatársa a Magyar Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetést vehette át a járművek mozgási problémáinak megoldásában sikeresen alkalmazott, a nagy rendszerek dinamikus viselkedésének meghatározásában és irányításában elért, nemzetközileg is számon tartott eredményeiért. A díjat Pálinkás József, az MTA elnöke adta át.

Téli záróvizsga időszak 2018. január 24. 00:00 - 2018. február 2. 23:55
Bejelentkezés 2018. január 25. 06:00 - 2018. február 3. 23:55
Vizsgaidőszak vége 2018. január 27.
Tantárgyválasztás 2018. január 29. 06:00 - 2018. február 3. 23:55