Kisalföldi Presztízs Díj a SZEnergy csapatot működtető egyesületnek

Az „innovatív megoldásokért" járó díjat a SZEnergy csapatot működtető győri Alternatív Közlekedést Fejlesztő Hallgatói Közhasznú Egyesületnek ítélték oda. Pup Dániel alelnök, csapatvezető az öröm pillanataiban úgy fogalmazott: „Nehéz, munkás éven vagyunk túl. Nemrégiben versenyeztünk Spanyolországban, és sok fejlesztéssel készülünk a jövő évre." A SZEnergy Team 2006-ban alakult. A Széchenyi István Egyetem hallgatóiból és oktatóikból álló lelkes csapat alternatív hajtású járművek kutatásával, fejlesztésével, megépítésével és versenyeztetésével foglalkozik.

Pup Dániel a díjátadón külön köszönetet mondott a SZEnergy sikeréért dolgozó hallgatóknak, az egyetem vezetőinek, az Egyetemi Hallgatói Önkormányzatnak, az Universitas-Győr Nonprofit Kft.-nek, a Közúti és Vasúti Járművek Tanszéknek, a Járműipari Kutatóközpontnak és az ipari támogatóknak.

Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
TMDK képzés - Dolgozat formázása 2017. október 25. 17:00 - 18:30
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.
Szenátusi ülés 2017. október 30. 14:00 - 16:00