Idén már a 100. gyakornok folytatja pályafutását munkatársként az Audi Hungariánál

Kitűnő perspektívát kínál az Audi Hungaria Motor Kft. az egyetemi végzősöknek: ebben az évben már a 100. gyakornok folytatja új munkatársként pályafutását a vállalatnál. Molnár Olivér, a Széchenyi István Egyetem járműmérnöki szakán szerzett diplomát, és a vállalat Kísérleti Motorgyártó Központ Projektkoordináció/ Motorépítés területén try-out mérnökként helyezkedett el.

„Örülök, hogy immár a 100. gyakornokot üdvözölhetjük Audis munkatársként a vállalatunknál. Ez utánpótlás-programunk sikerének bizonyítéka” – mondta Dr. Knáb Erzsébet, az Audi Hungaria személyügyekért felelős ügyvezető igazgatója. „A tehetséges egyetemi és főiskolai hallgatók gyakorlatuk alatt széles betekintést nyerhetnek vállalatunk működésébe, amelyet a diploma megszerzése után munkatársként is kamatoztathatnak. Az Audi Hungaria, mint Magyarország legvonzóbb munkaadója számos fejlődési lehetőséggel és vonzó keretfeltételekkel várja őket.”

Évente több mint 600 gyakornok gazdagítja tudását gyakorlati tapasztalatokkal – ebből mintegy 60 fő külföldi hallgató - az Audi Hungaria különböző területein. Különösen keresettek a műszaki, gazdasági és logisztika szakos nappali tagozatos hallgatók, pályázni német nyelvismerettel és legalább négy lezárt szemeszterrel lehet.

A vállalatot pályakezdők és tapasztalt munkavállalók ebben az évben immáron hatodszor választották Magyarország „Legvonzóbb Munkáltatójának“.

Parkolási rendszer változása

EYOF 2017

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Kurzuskiírási időszak 2017. március 20. 00:00 - 2017. április 7. 23:00
OTDK Testnevelés-és Sporttudományi Szekció 2017. március 23. - 2017. március 25.
Levelezős konzultációs hétvége 2017. március 24. 08:00 - 2017. március 25. 18:00