Nemzetközi tanulmányok és Turizmus-vendéglátás Thaiföldön

A Széchenyi István Egyetem nemzetköziesítési stratégiájához kapcsolódóan az Apáczai Csere János Kar dékánhelyettese Prof. Dr. Ablonczy Mihályka Lívia és a Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar nemzetközi dékánhelyettese Dr. Happ Éva Thaiföldön a Prince of Songkla University Phuketi Campusán járt.

Az Erasmus+ program keretein belül megvalósult utazás alatt tárgyalásokat folytattak a Nemzetközi tanulmányok és Turizmus-vendéglátás szakhoz kapcsolódó hallgatói, oktatói és munkatársi mobilitásokról, nemzetközi együttműködési lehetőségekről, közös kutatásokról. A thaiföldi Egyetem saját Karokkal rendelkezik az említett szakokhoz kapcsolódóan, így szívesen fogadták a győri Egyetem együttműködési ajánlatát.

A tárgyalásokat követően az egyetemi campus megtekintése következett, ahol bemutatták a szakokhoz kapcsolódó infrastruktúrát.

A sikeres nemzetközi kapcsolatfelvételt követően, a két egyetem közösen pályázik a következő évre Erasmus+ ösztöndíj lehetőségre és így lehetőség nyílhat Nemzetközi tanulmányok és Turizmus-vendéglátás szakos hallgatók féléves ösztöndíjas csereprogramjára, illetve oktatói mobilitások is megvalósulhatnak az angol nyelvű programok keretében.

Campus Casting 2017

Levelezős konzultációs hétvége 2017. szeptember 22. - 2017. szeptember 23.
Alkotóhét 2017. szeptember 25. - 2017. szeptember 29.
Szakirányválasztás 2017. szeptember 25. - 2017. szeptember 29.
Szenátusi ülés 2017. szeptember 25. 14:00 - 16:00
HÉHA - Luther és az angol reformáció 2017. szeptember 25. 18:00 - 19:00

AKIK

Az Alumni, Karrier és Információs Központ

Hétfőtől Csütörtökig 08:00 és 16:00 óra,
Pénteken 08:00 és 14:00 óra között

érhető el az érdeklődők számára.

A Központban hallgatói ügyintézésre, karrier és öregdiák tevékenységekre, valamint egyéb szolgáltatások igénybevételére is lehetőség van.

További információk