Hallgatói szolgáltatások: Alumni, Karrier és Információs Központ

Elérhetőség: Új Tudástér 106

Honlap: http://uni.sze.hu/alumni-karrier-es-informacios-kozpont

A számos szolgáltatásból egyértelműen látszik, hogy az Alumni, Karrier és Információs Központ esetében már többről van szó, mint egy szimpla Központról, hiszen a szolgáltatások egyre szélesebb köre várja az érdeklődőket egy olyan helyen, ahol egyre több mindent igénybe vehetnek, mely a mindennapi életüket megkönnyíti.

A Központ hétfőtől csütörtökig 08:00 és 16:00 óra, valamint pénteken 08:00 és 14:00 óra között érhető el az érdeklődők számára.

A Központ szervezeti egységei és szolgáltatásaik:

• Hallgatói Információs és Szolgáltató Központ, „Kisház”

Szolgáltatások: Vonatjegy- és bérlet vásárlás, elektronikus mobiltelefon egyenlegfeltöltés, sportpártolói igazolvány, kollégiumi belépőkártya, hallgatói kártya és egyetemi kártyarendszer ügyintézése, hirdetések kezelése, színházbérlet vásárlás, diákhitel igénylés, nemzetközi diákigazolvány igénylés, fénymásolás, nyomtatás, scannelés, fax.

Hallgatói ügyintézés: Támogatások, ösztöndíjak, hallgatói ügyek.

•  Egyetemi Szolgáltató Központ
    • Karrier tevékenység

Szolgáltatások: Állás- és szakmai gyakorlati helyek, practing információk, külföldi munkalehetőségek, tanácsadások (karrier-életpálya, tanulmányi és jogi ügyek), tréningek (önismeret és karrier), állásbörzék, szakmai és toborzási napok, kötelező szakmai gyakorlattal kapcsolatos információk és ügyintézés

• Öregdiák tevékenység

Szolgáltatások: Szak és évfolyam találkozók szervezése, öregdiákok tájékoztatása, öregdiák kártyarendszer kiépítése, Egyetemi évkönyv készítése, Széchenyi Alumni Magazin, álláslehetőségek felkutatása és kiajánlása, Diplomás Pályakövetési Rendszer működtetése

• Kommunikáció és rendezvényszervezés

Egyetemi honlaprendszer és facebook oldal kezelése, rendezvényszervezés, egyetemi rendezvények összegyűjtése, Egyetemi Hírlevél, egyetemi arculat, kiadványok, PR anyagok

• Felvételi tevékenység

Felvételi tájékoztatás, csoportos és egyéni tanácsadás, egyetemi látogatások, felvételi rendezvények. középiskolai látogatások

Az Uniwork Iskolaszövetkezet új helyén (Régi aula) továbbra is számos lehetőséggel várja a dolgozni vágyó, lelkes hallgatókat.

EYOF 2017

Vizsgaidőszak 2017. május 16. - 2017. július 1.
Nyári záróvizsga időszak 2017. június 21. - 2017. június 30.
Áramszünet Mosonmagyaróváron 2017. június 23. 13:00 - 17:00
Diplomaátadó ünnepély - MK 2017. június 24. 14:00 - 15:00