Gyakornoki program - HATÁRTÉRSÉGEK INNOVATÍV FEJLESZTÉSE

A győri székhelyű Arrabona Európai Területi Együttműködési Csoportosulás tevékenységének célja, hogy a gazdasági és társadalmi kohézió megerősítése céljából előmozdítsa a határokon átnyúló együttműködést, közreműködjön a Duna-völgy, mint ökológiai rendszer egyensúlyának megőrzésében és fenntartásában. Ennek érdekében kiemelt feladatának tekinti a regionális és helyi tudásbázis bevonását a közös fejlesztésekbe, a stratégiák kidolgozásába, a projektek előkészítésébe.

Mindezt a győri Széchenyi István Egyetemen indított gyakornoki program is szolgálja. A programban való részvételre a Széchenyi István Egyetem hallgatói pályázhattak, s a két legjobb hallgató akár gyakorlatban is megvalósítható kiváló ötletei inspiráló erőt jelentenek a fejlesztésekhez és az együttműködés elmélyítéséhez. Danka Viktória építészmérnök-jelölt témájával - határontú(l)ra kerékpáros programsorozat – 50 ezer Ft-os díjat nyert. Bartók Gyöngyi építőmérnöki szakos hallgató „Kerékpárút információs hálózatának fejlesztése Győr és kistérsége között” pályamunkáját 30 ezer Ft-tal jutalmazta a cég. A díjat Sárkány Péter, a cég igazgatója adta át a Széchenyi István Egyetem két hallgatójának.

Winter Seminar 2018- Media and Democracy 2018. február 26. 00:00 - 2018. március 2. 01:00
Nemzetközi Ösztöndíjas Tájékoztató előadás 2018. február 26. 10:00 - 11:00
Rektori Fórum 2018. február 28. 14:00 - 15:00