EURÓPAI LETT A GYŐRI SZÁMÍTÁSI INTELLIGENCIA SZIMPOZIUM

A 8 eve alapított és elindított Győr Symposium on Computational Intelligence, azaz, a Győri Számítási Intelligencia Szimpozium nemzetközi konferenciasorozat történetében idén nagy változás történt. A tavaly Győrben részt vevő két spanyol professzor javaslatara a helyszín az idén a spanyolországi Cadiz városban volt, és egy másik rokon konferenciával egyesítve így került sor a nyolcadik Európai Számítási Intelligencia es Matematika Szimpozium megrendezésére a Cadizi Egyetem es a Széchenyi István Egyetem által közösen. A konferencia társszervezője a Magyar Fuzzy Társaság volt. A konferencia három társelnöke a széchenyis  Kóczy T. László professzor, Jesus Medina (cadizi professzor) es Janusz Kacprzyk. a Lengyel Tudományos Akadémia rendes tagja, a győri egyetem díszdoktora voltak. A Széchenyi István Egyetem 6 tagú delegációja 7 előadást tartott, melyhez csatlakozott a braziliaiSandra Sandri professzorasszony további két előadása, melyeket a Széchenyi István Egyetemen töltött kőt hetes vendégprofesszori látogatás után a győriek meghívására, a magyar delegáció „tiszteletbeli tagjaként” tartott.

Nyári ügyeleti rend 2017. július 27. 00:00 - 2017. augusztus 20. 23:00
Munkaszüneti nap 2017. augusztus 20. 00:00 - 23:55