Építsen ön is környezetbarát autót

(www.index.hu, 2007. december 19.)

Jövőre is megrendezik Győrben a Széchenyi Futamot, amelyen saját fejlesztésű, alternatív hajtású autójával bárki indulhat.

A Széchenyi István Egyetem parkolójában, 2008 április 22-23-án rendezik meg harmadszor a versenyt, amelyre február 1-éig lehet nevezni, ezúttal már nemcsak Magyarországról, de a határokon túlról is. Ezúttal három kategóriában mérkőzhetnek a konstruktőrök. A prototípus és a személyautó-átalakítás kategóriákba elsősorban professzionális, komolyabb anyagi, illetve szellemi támogatással dolgozó csapatok nevezését várják, míg a hobbi kategóriát a kis költségvetésből gazdálkodó, főként újrahasznosított anyagokból építkező jelentkezőknek tartják fenn.

A nevezés feltételeit és a futamra vonatkozó egyéb részleteket a Széchenyi Futam honlapján ismerhetik meg az érdeklődők.

Nyugdíjas Egyetem Mosonmagyaróvár (4. előadás) 2017. december 14. 16:00 - 18:00
Téli ünnepi nyitvatartási rend 2017. december 23. - 2018. január 1.