Dunai Regatta 2014 - címvédő a Széchenyi István Egyetem csapata

A Dunai Regatta Budapesten rendezett evezős nyolcas versenyszámában a győri Széchenyi István Egyetem csapata megvédte bajnoki címét, így ismét ők vihették haza a vándorkupát. Papp Oszkár, a széchenyis csapat vezetője – aki a Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub igazgatója – jó és sikeres erőprónának nevezte a Dunai Regattát. Bízik abban, hogy az Evezős Egyetemi Európa Bajnokság rotterdami regatta versenyén is jól szerepelnek a győri egyetemisták.

A mellékelt képen balról jobbra haladva a hátsó sorban a győri Lovass Márk (gépészmérnök, egykor a győri Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakközépiskola diákja volt), a győri Bakaity Attila (gépészmérnök, Prohászka Ottokár Orsolyita Katolikus Közoktatási Központ, Győr), a szolnoki Juhász Adrián (építőmérnök, Széchenyi István Gimnázium, Szolnok), a győri Lacsik Péter (gépészmérnök, Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakközépiskola, Győr), a győri Porubszky Norbert (közlekedésmérnök, Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakközépiskola, Győr), a győri Bártfai Péter (mérnők informatika, Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ, Győr). Balról a alsó sorban a szolnoki Dezséri Dóra (jogász, Veseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok), a csapat kormányosa, a győri Horváth Ferenc (mérnők informatika mesterszak, Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ, Győr), a mosonmagyaróvári Dohovics Virág (gzdasági informatika, Kossuth Lajos Gimnázium, Mosonmagyaróvár).

Forrás: Winkler Csaba

Munkaszüneti nap 2018. augusztus 20.
Bejelentkezés a 2017/18. tanév I. félévére 2018. augusztus 24. 06:00 - 2018. szeptember 1. 23:00
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév I. félévére 2018. augusztus 27. - 2018. szeptember 1.
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 26.