Dunai Regatta 2014 - címvédő a Széchenyi István Egyetem csapata

A Dunai Regatta Budapesten rendezett evezős nyolcas versenyszámában a győri Széchenyi István Egyetem csapata megvédte bajnoki címét, így ismét ők vihették haza a vándorkupát. Papp Oszkár, a széchenyis csapat vezetője – aki a Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub igazgatója – jó és sikeres erőprónának nevezte a Dunai Regattát. Bízik abban, hogy az Evezős Egyetemi Európa Bajnokság rotterdami regatta versenyén is jól szerepelnek a győri egyetemisták.

A mellékelt képen balról jobbra haladva a hátsó sorban a győri Lovass Márk (gépészmérnök, egykor a győri Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakközépiskola diákja volt), a győri Bakaity Attila (gépészmérnök, Prohászka Ottokár Orsolyita Katolikus Közoktatási Központ, Győr), a szolnoki Juhász Adrián (építőmérnök, Széchenyi István Gimnázium, Szolnok), a győri Lacsik Péter (gépészmérnök, Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakközépiskola, Győr), a győri Porubszky Norbert (közlekedésmérnök, Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakközépiskola, Győr), a győri Bártfai Péter (mérnők informatika, Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ, Győr). Balról a alsó sorban a szolnoki Dezséri Dóra (jogász, Veseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok), a csapat kormányosa, a győri Horváth Ferenc (mérnők informatika mesterszak, Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ, Győr), a mosonmagyaróvári Dohovics Virág (gzdasági informatika, Kossuth Lajos Gimnázium, Mosonmagyaróvár).

Forrás: Winkler Csaba

Nyári ügyeleti rend 2017. július 27. 00:00 - 2017. augusztus 20. 23:00
Munkaszüneti nap 2017. augusztus 20. 00:00 - 23:55
Áramszünet Mosonmagyaróváron 2017. augusztus 22. 08:00 - 12:00