Doktorrá fogadták a leendő jogászokat

(forrás: www.kisalfold.hu, 2009.06.29.)

Győr - Ötvenhárom jogászjelölt tette le doktori esküjét a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar végzős hallgatói közül szombaton.

Záróvizsgájuk eredménye alapján a csornai Horváth Rita, az enesei Nagy Klára, a szabadkai Szekeres Ivóna és a győri Járfás András summa cum laude minősítésű doktori oklevelet vehetett át. Winkler Csaba, az egyetem kommunikációs titkára úgy tájékoztatott, hogy az intézmény karrierirodájának felmérése szerint a végzettek 11 százaléka már biztos állással rendelkezik, további 18 százalékuk két hónapon, 25 százalékuk negyedéven, 38 százalékuk fél éven belül talál állást. Az elmúlt három év frissdiplomásai közül 85 százalék vélte úgy, hogy ismét a Széchenyi-egyetemet választaná. A klasszikus álláshelyek mellett előtérbe kerültek a közigazgatási, banki, pénzügyjogi szakterületek.

Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
TMDK képzés - Dolgozat formázása 2017. október 25. 17:00 - 18:30
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.