Doktorrá fogadták a leendő jogászokat

(forrás: www.kisalfold.hu, 2009.06.29.)

Győr - Ötvenhárom jogászjelölt tette le doktori esküjét a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar végzős hallgatói közül szombaton.

Záróvizsgájuk eredménye alapján a csornai Horváth Rita, az enesei Nagy Klára, a szabadkai Szekeres Ivóna és a győri Járfás András summa cum laude minősítésű doktori oklevelet vehetett át. Winkler Csaba, az egyetem kommunikációs titkára úgy tájékoztatott, hogy az intézmény karrierirodájának felmérése szerint a végzettek 11 százaléka már biztos állással rendelkezik, további 18 százalékuk két hónapon, 25 százalékuk negyedéven, 38 százalékuk fél éven belül talál állást. Az elmúlt három év frissdiplomásai közül 85 százalék vélte úgy, hogy ismét a Széchenyi-egyetemet választaná. A klasszikus álláshelyek mellett előtérbe kerültek a közigazgatási, banki, pénzügyjogi szakterületek.

EYOF 2017

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Finanszírozási forma módosítására jelentkezés 2017. április 24. - 2017. április 29.
Munkaszüneti nap 2017. május 1.
Munka ünnepe 2017. május 1.