Az új építész műterem ünnepélyes átadása

Image

Befejeződött a Széchenyi István Egyetem infrastrukturális feltételeink javítása, a meglévő, használaton kívüli kompresszorház átalakításával, gyakorlatorientált oktatóhelyek kialakítása, valamint az Egyetem belső informatikai, Campuson belüli hálózatának bővítése tartalmú projekt.  Ennek alkalmából, 2008. május 21-én ünnepélyes átadást tartottak az Egyetem új építész műtermének épületében.

Az átadási ünnepséget dr. Szekeres Tamás, a Széchenyi István Egyetem rektora nyitotta meg, majd Létray Zoltán egyetemi docens, az informatikai komponens vezetője ismertette, milyen informatikai fejlesztések valósultak meg a projekt keretében. Bodrossy Attila tervező, beszédében röviden összefoglalta, milyen változtatásokat hajtottak végre az épületen, milyen funkciói vannak, és kiemelte ezek korszerű képzésben betöltött szerepét.

Lipi László, az Egyetem Műszaki Osztályának vezetője, az építész műterem beruházás projektmenedzsere számolt be a beruházás támogatási rendszeréről, a kivitelezés főbb adatairól.

Papp Eszter az Egyetem építész hallgatója örömét fejezte ki, hogy megvalósult ez a beruházás, és a külföldön tapasztaltakhoz hasonlóan, ezentúl a győri Egyetemen is lehetőségük lesz a hallgatóknak a nap bármely szakában tervezőmunkájukat végezni.

MÉK Nyílt nap - Msc beiskolázás 2018. január 19. 00:00 - 23:00
Téli záróvizsga időszak 2018. január 24. 00:00 - 2018. február 2. 23:55
Bejelentkezés 2018. január 25. 06:00 - 2018. február 3. 23:55
Vizsgaidőszak vége 2018. január 27.