Az új építész műterem ünnepélyes átadása

Image

Befejeződött a Széchenyi István Egyetem infrastrukturális feltételeink javítása, a meglévő, használaton kívüli kompresszorház átalakításával, gyakorlatorientált oktatóhelyek kialakítása, valamint az Egyetem belső informatikai, Campuson belüli hálózatának bővítése tartalmú projekt.  Ennek alkalmából, 2008. május 21-én ünnepélyes átadást tartottak az Egyetem új építész műtermének épületében.

Az átadási ünnepséget dr. Szekeres Tamás, a Széchenyi István Egyetem rektora nyitotta meg, majd Létray Zoltán egyetemi docens, az informatikai komponens vezetője ismertette, milyen informatikai fejlesztések valósultak meg a projekt keretében. Bodrossy Attila tervező, beszédében röviden összefoglalta, milyen változtatásokat hajtottak végre az épületen, milyen funkciói vannak, és kiemelte ezek korszerű képzésben betöltött szerepét.

Lipi László, az Egyetem Műszaki Osztályának vezetője, az építész műterem beruházás projektmenedzsere számolt be a beruházás támogatási rendszeréről, a kivitelezés főbb adatairól.

Papp Eszter az Egyetem építész hallgatója örömét fejezte ki, hogy megvalósult ez a beruházás, és a külföldön tapasztaltakhoz hasonlóan, ezentúl a győri Egyetemen is lehetőségük lesz a hallgatóknak a nap bármely szakában tervezőmunkájukat végezni.

Parkolási rendszer változása

EYOF 2017

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Kurzuskiírási időszak 2017. március 20. 00:00 - 2017. április 7. 23:00
OTDK Testnevelés-és Sporttudományi Szekció 2017. március 23. - 2017. március 25.
Levelezős konzultációs hétvége 2017. március 24. 08:00 - 2017. március 25. 18:00