Állásbörze a Széchenyi Egyetemen: ötven cég várja a hallgatókat

(www.kisalfold.hu, 2011. 05.03.)

A rendezvény fő célja, hogy kézzel fogható kapcsolat alakulhasson ki a cégek és a hallgatók között. Az állásbörzét megelőzte egy felkészítő nap, amelyen a karriertervezésről, önéletrajzírásról hallgathattak előadásokat a részvevők.

"Az idei állásbörzén ötven cég várja a hallgatókat. A kiállítók nagyjából hatvan százaléka műszaki, harminc százaléka gazdasági, míg tíz százaléka egészségügyi végzettségű munkatársakat keres. Az előző évekhez képest megkétszereződött az állást kínálók száma, köszönhetően elsősorban annak, hogy egyre több kis, -és középvállalkozás is eljön Győrbe akár az Alföldről, akár Egerből. Mindez azt mutatja, hogy a Széchenyi Egyetemen megszerzett diploma makkora értékkel bír. Nem csak a SZE hallgatóit várjuk, egyre többen jönnek a Nyugat-Magyarországi Egyetem többi karáról is" - mondta el Horváth Renáta az állásbörze egyik szervezője.

Winter Seminar 2018- Media and Democracy 2018. február 26. 00:00 - 2018. március 2. 01:00
Nemzetközi Ösztöndíjas Tájékoztató előadás 2018. február 26. 10:00 - 11:00
Rektori Fórum 2018. február 28. 14:00 - 15:00