A cégek is díjazzák a tanulmányi munkát

(www.kisalfold.hu, 2010. 04.19.)

A győri Széchenyi István Egyetemen a minap tizenöt hallgató vehetett át ösztöndíjat cégektől. A Waberer’s és a Pannon-Work így segíti a jövő szakembereinek magas szintű képzését.
A Széchenyi István Egyetemen (SZE) az Universitas – Győr Alapítvány szervezésében a Pannon-Work Iskolaszövetkezet immár kilencedik alkalommal öt hallgatónak adta át a fél évre szóló, havi 10 ezer forintos ösztöndíj odaítélését tanúsító oklevelet: Bors Edina, Boros Norbert, Szili-Kiss Ádám, Kovács Viktória és Pákozdi Orsolya részesül a támogatásban.

A Waberer’s-ösztöndíjat 10 hallgató vehette át. A tíz éve alapított, félévente havi nettó 30 ezer forinttal járó, immár a huszadik alkalommal átadott ösztöndíj kedvezményezettjei: Bársony Péter, Dömötörfi Ákos, Hencz Csaba Imre és Kerkai Gábor mesterszakos hallgató, továbbá Lauber Tamás, Nagy Antal, Verebélyi Bence, Baricza Miklós, Bódis Tamás és Farkas Gábor.

Közép-Európa egyik legnagyobb szállítmányozó cégének képviseletében Lajkó Ferenc, az egyetem egykori diákja gratulált az ösztöndíjasoknak. Kiemelte: érdemes a legnagyobb kihívásokat jelentő tantárgyakat alaposan elsajátítani, mert évek múlva egy modern nagyvállalatnál kiderül, milyen bonyolult problémák megoldásában segítenek a megszerzett képességek. Dr. Rechnitzer János rektorhelyettes kiemelte a példaszerű együttműködést a logisztikai és szállítmányozási tanszék, illetve a szakmai szervezetek, vállalatok között, amely nagyrészt dr. Földesi Péter tanszékvezető érdeme.

Munkaszüneti nap 2018. augusztus 20.
Bejelentkezés a 2017/18. tanév I. félévére 2018. augusztus 24. 06:00 - 2018. szeptember 1. 23:00
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév I. félévére 2018. augusztus 27. - 2018. szeptember 1.
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 26.