2/2015. sz. kancellári körlevél a Házipénztár (Ft) megszüntetéséről

2/2015. sz. kancellári körlevél

a Házipénztár (Ft) megszüntetéséről

Tájékoztatjuk az egyetem munkatársait, hogy a Házipénztár (Ft) működését 2015. március 31-től megszüntetjük. A Házipénztár (Ft) utolsó nyitvatartási napja 2015. március 30.

Kérjük a megigényelt összegeket legkésőbb 2015. március 30-án átvenni szíveskedjenek. Az át nem vett összegeket bankszámlánkra visszafizetjük.

Kérjük, hogy  március 31-től a beszerzések, szolgáltatások megrendelésénél (szóban és írásban is) a fizetés módját átutalással történő fizetésben határozzák meg.

Kivételes esetekben (pl. kulcsmásolás) - ha az átutalásos számla nem valósítható meg – az egyetem nevére szóló utalványozott, felszerelt készpénzfizetési számla összegét a készpénzt megelőlegező egyetemi közalkalmazott bankszámlaszámára utaljuk.

A megrendeléseknél az érvényben lévő szabályzatok betartása kötelező.

Győr, 2015. február 20.

Dr. Földesi Péter Dr. Filep Bálint
rektor kancellár
Papatyi Csaba
gazdasági igazgató

Vizsgaidőszak kezdete 2017. december 11.
Szenátusi ülés 2017. december 11. 14:00 - 16:00