2/2015. sz. gazdasági vezetői körlevél-irodaszer-nyomtatvány beszerzési tilalom

2/2015. sz. gazdasági vezetői körlevél

irodaszer-nyomtatvány beszerzési tilalom a saját hatáskörű közbeszerzési eljárás lefolytatásáig

Tájékoztatjuk az Egyetem dolgozóit, hogy irodaszer beszerzés vonatkozásában a Rába-Piérttel 2014-ben kötött keretszerződés az egy éves határidő lejárta előtt lejárt, mivel a szerződés keretösszege kimerült 2014. decemberében. A központosított közbeszerzési rendszerben (KEF portál) jelenleg nincsen jogszerű beszerzési lehetőség irodaszer vonatkozásában, ezért saját hatáskörű közbeszerzési eljárást kell lebonyolítani. Az eljárás eredményes lefolytatásáig (várhatóan február eleje) az Egyetemen beszerzési tilalom áll fent irodaszer beszerzésre.

A korlátozás a pályázati forrásból finanszírozott  irodaszer-nyomtatvány beszerzéseket nem érinti a beszerzésekre vonatkozó keretszerződésben meghatározott keret kimerüléséig.

A körlevél ide kattintva pdf formátumban letölthető.

Győr, 2015. január 8.

Dr. Földesi Péter Dr. Filep Bálint
rektor kancellár
Papatyi Csaba
gazdasági vezető

Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
TMDK képzés - Dolgozat formázása 2017. október 25. 17:00 - 18:30
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.